Gunghäst 1900-talets början

Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets början, skulpterat och bemålat trä, monterad på medar, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, delar saknas, senare bemålad

704158

2019-11-24