Kjell Engman skulptur

Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJELL ENGMAN (född 1946), skulptur, Kosta Boda, polykrom glasmassa, i form av fågel på sockel, signerad Kjell Engman, numrerad 726420, unik, gavs ut i en serie om 25 olika fåglar, höjd inkl. sockel med belysning 47 cm

704160

2019-11-19