Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMPEL, mässing och plåt, 1900-talets första hälft, Karl Johanstil, för 8 ljus, dekor av lagerkransar samt pinjekotte, höjd ca 60, diameter 60 cm
Slitage
704163
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här