Ampel Karl Johanstil mässing

Ampel Karl Johanstil mässing
Ampel Karl Johanstil mässing
Ampel Karl Johanstil mässing
Ampel Karl Johanstil mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, mässing och plåt, 1900-talets första hälft, Karl Johanstil, för 8 ljus, dekor av lagerkransar samt pinjekotte, höjd ca 60, diameter 60 cm

Slitage

704163

2019-11-22