Halvor Gunheim Torstensen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN (1909-1977): Hästar, signerad Gunheim, olja på pannå, ca 20x15 cm

704191

2019-11-19