Statyett
Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
STATYETT i form av Herkules, 1800/1900-tal senare monterad på konsol i svartmålat trä samt marmor, brons, total höjd ca 26 cm
Ingår i tema Samlarhem
Igensatt hål på huvudet, renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
704204
2019-11-26