Statyett

Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STATYETT i form av Herkules, 1800/1900-tal senare monterad på konsol i svartmålat trä samt marmor, brons, total höjd ca 26 cm

Ingår i tema Samlarhem

Igensatt hål på huvudet, renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

704204

2019-11-26