Patria 8 jours armbandsur 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PATRIA 8 JOURS, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, krom, mineralglas, 8-dagars gång, senare läderrem ej original, diam ca 26x30 mm.

Speciellt urverk med 8-dagars gång.

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

704208

2019-12-15