Matbord "Stockholm" valnötsfanér

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 2000-tal, IKEA, modell "Stockholm", fanerat i valnöt, höjd 72, 240x90 cm

704223

2019-11-19