Radio Emerson Radio

Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio
Radio Emerson Radio

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMERSON RADIO & PHONOGRAPH CORPORATION, radio, 1900-talets första hälft, USA, kinesiserande dekor, skyltmärkt, höjd ca 19, 25x15 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ej funktionstestad

704226

2019-11-24