Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1920-tal, Swedish Grace, fanérade i lövträ med intarsiadekor, ljusgul textilklädsel, sitthöjd 42 cm

Avslag, slitage och fläckar

704227

2019-11-19