Konsol nyrokoko

Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, skuren dekor, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador, en upphängning saknas

704240

2019-11-24