Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, skuren dekor, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre ytskador, en upphängning saknas
704240
2019-11-24