Siri Derkert blandteknik

Siri Derkert blandteknik
Siri Derkert blandteknik
Siri Derkert blandteknik
Siri Derkert blandteknik
Siri Derkert blandteknik
Siri Derkert blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Kvinnostudie, signerad och daterad Sire Derkert -32, blandteknik, ca 35x21 cm

704245

2019-11-19