Kanna burk 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KANNA, BURK, med lock, 1800-talets andra hälft, blått glas, beslag i nysilver, höjd ca 28 resp 16 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

704249

2019-11-24