Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KANNA, BURK, med lock, 1800-talets andra hälft, blått glas, beslag i nysilver, höjd ca 28 resp 16 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
704249
2019-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner