Bordsvitrin
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSVITRIN, tidigt 1900-tal, trä förgyllt samt bemålad svart, på baksidan två små amoriner i brons, höjd ca 32 samt 18x18 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Spricka i understa träskivan
704250
2019-11-26