Bordsvitrin

Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin
Bordsvitrin

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BORDSVITRIN, tidigt 1900-tal, trä förgyllt samt bemålad svart, på baksidan två små amoriner i brons, höjd ca 32 samt 18x18 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Spricka i understa träskivan

704250

2019-11-26