Skrivmaskiner 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVMASKINER, 2 st, 1900-talets första hälft, Frolio modell III resp GSN Junior modell III
PROVENIENS: Stopalo

Ej funktionstestade, ytskador

704263

2019-11-24