Såssnipor Kina 1700-tal

Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal
Såssnipor Kina 1700-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSNIPOR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, längd 19 cm
PROVENIENS: Stopalo

En med lagningar, den andra med större spricka

704265

2019-11-24