Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÅSSNIPOR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, längd 19 cm
PROVENIENS: Stopalo
En med lagningar, den andra med större spricka
704265
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här