Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1800-tal, fanerat i mahogny, hyllplan i betsad furu, höjd 136, 112x35 cm
Ombyggd, senare nederdel, bruksslitage, flävkar
704269
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här