Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
BRUNO HERDE & FRIEDRICH WENDT, "Picht", skrivmaskin, Tyskland, för blindskrift, schatull medföljer
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage
704275
2019-11-24