Silverskål mm England

Silverskål mm England
Silverskål mm England
Silverskål mm England
Silverskål mm England
Silverskål mm England
Silverskål mm England
Silverskål mm England
Silverskål mm England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, SENAPSKANNA, SÅSSNIPA, silver, 18/1900-tal, England, höjd 8-9,5 cm 356 g

Repor, bucklor, glasinsatts med nagg

704278

2019-11-19