Lockkarotter nysilver

Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver
Lockkarotter nysilver

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LOCKKAROTTER, 5 st, nysilver, 18/1900-tal, sannolikt England, varierande utförande, längd ca 26-30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, delvis nedputsade, en karott med monogram, en karott med kraftigt slitage

704279

2019-11-24