Lockkarotter nysilver
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
LOCKKAROTTER, 5 st, nysilver, 18/1900-tal, sannolikt England, varierande utförande, längd ca 26-30 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, delvis nedputsade, en karott med monogram, en karott med kraftigt slitage
704279
2019-11-24