Bordslampfot Louis XVI-stil

Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil
Bordslampfot Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

PRAKTURNA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, porslin, blåglaserad, livet med polykrom dekor av figurscen, dekor i guld, livet med förgylld metallfattning, höjd ca 46 cm

Omarbetad

704280

2019-11-24