Klubbat för:
2 200 SEK
1 200 SEK
PRAKTURNA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, porslin, blåglaserad, livet med polykrom dekor av figurscen, dekor i guld, livet med förgylld metallfattning, höjd ca 46 cm
Omarbetad
704280
2019-11-24