Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR i form av miniatyrlandskap, Kina, 1900-tal, soapstone, höjd ca 12 samt längd 19 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Smärre slitage

704287

2019-11-26