Brickor nysilver

Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver
Brickor nysilver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKOR, 2 st, nysilver, 1800-talets andra hälft, längd ca 65 resp 72 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

704290

2019-11-24