Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPELDOSA, 1900-talets första hälft, föreställande slädekipage, delvis skuret och bemålat trä, med melodi "Bjällerklang", längd ca 34 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skadad fackla o piska
704294
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här