Speldosa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELDOSA, 1900-talets första hälft, föreställande slädekipage, delvis skuret och bemålat trä, med melodi "Bjällerklang", längd ca 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skadad fackla o piska

704294

2019-11-24