Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med hus och träd, signerad Y. Edelmann, 140/150 färglitografi, bildmått ca 63x55 cm
704300
2019-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här