Klubbat för:
3 600 SEK
4 500 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): komposition, guache/blandteknik på pannå, signerad Jan Håfström, daterad 1977, mått ca 30x22 cm
704303
2019-11-20