Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CO (CARL OTTO) HULTÉN (1916-2015): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad C. O. Hultén, 139/190, bildyta ca 28x41 cm

Ej examinerad ur ram

704304

2019-11-20