Byst Italien

Byst Italien
Byst Italien
Byst Italien
Byst Italien
Byst Italien
Byst Italien
Byst Italien
Byst Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST, terrakotta, Italien, 1900-talets slut, delvis glaserad, föreställande antikiserande man, signerad, höjd ca 86 cm

Spricka i nacken, sockel med nagg

704306

2019-11-21