Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYST, 18/1900-tal, alabaster, föreställande mansfigur, höjd ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo
Sockel saknas, mindre nagg o skador
704313
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här