Byst alabaster

Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster
Byst alabaster

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYST, 18/1900-tal, alabaster, föreställande mansfigur, höjd ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

Sockel saknas, mindre nagg o skador

704313

2019-11-24