Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MAX LE VERRIER (1891-1996), bordslampa, art deco, brons, dekor i form av sittande schimpans, monterad på marmorplatta, signerad, höjd ca 15, 16x8,5 cm
Zustandsbeschreibung
Platta med mindre nagg
704314
2019-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner