Max le Verrier bordslampa

Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa
Max le Verrier bordslampa

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MAX LE VERRIER (1891-1996), bordslampa, art deco, brons, dekor i form av sittande schimpans, monterad på marmorplatta, signerad, höjd ca 15, 16x8,5 cm

Zustandsbeschreibung

Platta med mindre nagg

704314

2019-11-20