Dupont

Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont
Dupont

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÄNDARE, Dupont de Paris, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, stämpelmärkt "S.T. Dupont PARIS made in France", bredd 3,5 cm, djup 1,5 cm, höjd 4,5 cm.

Mindre slitage.

704319

2019-11-30