Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KNUT JANSON (1882-1966): Självporträtt, signerad och daterad K Jansson 1927, olja på duk, ca 74x60 cm
Zustandsbeschreibung
704332
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner