Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): "Un rève vert", signerad och daterad Corneille -75, numrerad 35/100, färglitografi, bladmått ca xcm
Ej examinerad ur ram
704337
2019-11-20