Henrik Allert etsning

Henrik Allert etsning
Henrik Allert etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRIK ALLERT, etsning, signerad, numerarad 14/90, plåtmått ca 23x19 cm, bladmått 40x28 cm

Mjukt veck i kant, ej examinerad ur ram

704356

2019-11-29