Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAKFAT, porslin, Kina, Daoguang (1821-1850), Kanton, monterad i metallställ, med hänklar, höjd ca 9, diameter 22, längd 29 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage
704359
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här