Tillbaka till katalog
Chopard Happy Sport armbandsur
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Beskrivning
CHOPARD, armbandsur, Happy Sport Square XL, stål / guld, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, pärlemorurtavla med 5 st röliga briljantslipade diamanter totalt ca 0,50 ct, boettnr. 8447, refnr. 288471-4001, serienr. 1200247, originalläderband samt spänne i stål, 35,5x46,5 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
704371
Datum:
2019-11-25