Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD / SOFFBORD, 1900-tal, massiv mahogny, höjd 55, diameter 100 cm

Bruksslitage

704380

2019-11-20