Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD / SOFFBORD, 1900-tal, massiv mahogny, höjd 55, diameter 100 cm
Bruksslitage
704380
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här