Miniatyrsoffa nyrenässans
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRSOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, fällbara gavlar, blå klädsel, skyltmärkt Åkerlunds Etablissement Patent Stockholm, längd ca 58 cm
PROVENIENS: Stopalo
Krön saknas, klädsel med skador
704385
2019-11-24