Gunnar Wallentin oljemålning

Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN 1905-1997): Fiskeläge, signerad Gunnar Wallentin, olja på duk, ca 51x61 cm

704389

2019-11-23