Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK WILHELM GELLERSTEDT, (verksam 1842-1856) kanna, silver, stämplad Härnösand, EWG, 1843, höjd ca 16 cm, vikt ca 215 g.
Åldersslitage
704392
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här