Erik Wilhem Gellerstedt, kanna silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK WILHELM GELLERSTEDT, (verksam 1842-1856) kanna, silver, stämplad Härnösand, EWG, 1843, höjd ca 16 cm, vikt ca 215 g.

Åldersslitage

704392

2019-11-20