Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARIN MOBRING, "Natura", fåtöljer, 1 par, IKEA, 1970-talets början, furu och ljust skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm
Fläckar, repor och märken, omlimmad, möjligen senare skinn
704413
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här