Karin Mobring Natura IKEA

Karin Mobring Natura IKEA
Karin Mobring Natura IKEA
Karin Mobring Natura IKEA
Karin Mobring Natura IKEA
Karin Mobring Natura IKEA
Karin Mobring Natura IKEA

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN MOBRING, "Natura", fåtöljer, 1 par, IKEA, 1970-talets början, furu och ljust skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm

Fläckar, repor och märken, omlimmad, möjligen senare skinn

704413

2019-11-20