Matbord
2019-11-20
704426
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets andra hälft, Karl Andersson och söner, fanerad i masurbjörk, höjd ca 73, diameter 130 cm, 2 iläggsskivor om 45 cm vardera
Bruksslitage, fläckar