Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, Karl Andersson och söner, fanerad i masurbjörk, höjd ca 73, diameter 130 cm, 2 iläggsskivor om 45 cm vardera

Bruksslitage, fläckar

704426

2019-11-20