Vaser muggar mm silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 1 par, MUGGAR, 2 st, PUNSCHBÄGARE, SERVIETTERING, LJUSSTAKE, ASKFAT, BÄGARE, POKAL, silver, bl a K Anderson, total vikt exkl ljusstake o askfat ca 409 g
PROVENIENS: Stopalo
Delvi gravyr, smärre bucklor
704432
2019-11-24