Vaser muggar mm silver

Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver
Vaser muggar mm silver

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

VASER, 1 par, MUGGAR, 2 st, PUNSCHBÄGARE, SERVIETTERING, LJUSSTAKE, ASKFAT, BÄGARE, POKAL, silver, bl a K Anderson, total vikt exkl ljusstake o askfat ca 409 g
PROVENIENS: Stopalo

Delvi gravyr, smärre bucklor

704432

2019-11-24