Termometer klädborste mm

Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm
Termometer klädborste mm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERMOMETER, KLÄDBORSTE, SKULPTURER, 2 st, FLASKPROPP, ETUIER, 2 st, BREVPRESS, SOUVENIRSKEDAR, 10 st, skulpterat trä, alabaster, silver mm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

704437

2019-11-24