Klubbat för:
190 EUR
250 EUR
THEO TOBIASSE (1927-2012) "Le Roi Nu", signerad, färglitografi, numrerad 124/350, 57x74 cm
Utgiven av Galerie Börjeson
Ej examinerad ur ram
704444
2019-11-20