Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

190 EUR

250 EUR

THEO TOBIASSE (1927-2012) "Le Roi Nu", signerad, färglitografi, numrerad 124/350, 57x74 cm

Utgiven av Galerie Börjeson

Ej examinerad ur ram

704444

2019-11-20